Pa dyshim që ajo është një nga banoret më seksi që ka patur Big Brother dhe një fakt të tillë e tregon në çdo dalje.

Pas këtij reality show, bukuroshja e mori famën përmes fotove të publikuara nga Evropianit, ku ajo u etiketua nga mediat e huaja si një tifoze seksi e Shqipërisë.

Po flasim për Rike Roçin, e cila sërish është vendosur në qendër të vëmendjes në mediat rozë.

E ftuar në emisionin sportiv, “Top Arena”, ajo është shfaqur me një bluzë tepër të hapur, ku ka ekspozuar gati të gjithë gjoksin e saj bombastik.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1622″ sortorder=”15850,15849,15851,15848,15852″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook