Ishi i Justin Bieber, Sahara Ray ka vendosur të publikojë një foto shumë të nxehtë siç është edhe stina vet ku ka treguar format e saj perfekte duke i treguar djaloshit se çfarë ka lënë pas.

Modelja ka hedhur në instagram për fansat e saj një foto me veshje të tejdukshme ku sipër duket pothuajse gjithçka. Ajo ka veshur një fustan me rrjetë dhe  duket qartë që ska veshur sytjena dhe se fustanin e ka vënë për të mbajtur sadopak modestinë e saj.