Prej një kohe të gjatë, ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave rozë për marrëdhënien treshe me partnerin e saj,  Alé de Basseville dhe partneren tjetër Alesia.

Sot Egla është bërë nënë për herë të parë. Lajmi është bërë i ditur nga partneri i saj, Ale, i cilki ka postuar një foto në Instagram ku shihet foshnja e sapolindur.

“Luçiferi sapo lindi”, shkruan Alé de Basseville në Instagram.

Kur janë pyetur pak kohë më parë se pse dëshironin që t’ja venë emrin fëmijës së ardhshëm Luçifer, Egla u shpreh se kjo ishte dëshira e partneres së saj, Alesia.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”764″ sortorder=”7873,7868,7869,7870,7871,7872,7874,7867″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook