Përveçse “shokoi” opinionin publik me veshjen e saj transparente, pothuasje e zhveshur terësiht, Iva Aliko ka “goditur” dhe me deklaratat e saj në “Zonë e Lirë”.

Gjatë intervistës në emision, moderatori Arian Çani, i cili njihet për ngacmimet që bën VIP-ave që fton në emisionin e tij, i ka bërë bërë një pyetje provokuese Ivës.

Çani e pyeti për pozicionin e saj të preferuar seksual, por modelja joshëse nuk ia kurseu përgjigjen moderatorit, duke ia thënë troç.

“Doggy style është pozicioni im i preferuar seksual”, u shpreh Iva.  Ndërsa Çani i tha po për ata që nuk dijnë anglisht, por modelja ka refuzuar ta përsëris dhe njëherë.

Përveç Ivës, e ftuar në emision ka qenë dhe një tjetër vajzë e shumëpërfolur në showbizzin shqiptar, Donjeta Kosumi e njohur ndryshe si “Kallashi”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”407″ sortorder=”3856,3854,3855,3867,3858,3859,3860,3861,3862,3863,3864,3865,3866,3857″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook