Pa dyshim që Iva Aliko është një nga personazhet më provokuese në showbizzin shqiptar.

E njohur për format e saj bombastike, por dhe historinë e saj të famshme për lidhjen e fshehtë me një deputet kosovar, duket se ajo nuk ndalet së provokuari.

Por çfarë ka bërë kësaj here Iva?
E ftuar në një emision televiziv, vajza seksi i ka çmendur të gjithë teksa gjatë një loje, në të cilën nëse nuk përgjigjej saktë duhet të hiqte diçka nga trupi.

Ajo zgjodhi të heq xhaketën e saj, por për të mbuluar gjoksin, modelja mbajti xhupin e moderatorit teksa zhvishej.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook