Një mace e mrekullueshme me dy fytyra (në kuptimin e plotë të fjalës), ka fituar zemrat e të gjithëve.

Macja mendohet se ka ADN të ndryshme nga secila anë e fytyrës, duke bërë që njëra anë të jetë me qime të zeza dhe tjetra me qime gri.

Macja ka një fytyrë të zezë dhe gri, e cila është e ndarë poshtë në qendër në një vijë pothuajse të përsosur.

Kjo krijesë kaq e bukur, ka fituar zemrat e njerëzve në të gjithë botën.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1147″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook