Fate Velaj njihet si deputeti më me stil dhe më i veçantë i Parlamentit ku spikat për mënyrën se si vishet.

Atij i pëlqen të vishet bukur dhe herë pas here eksperimenton me veshjet e tij.

Seancën e kaluar, deputeti socialist kishte bërë ca kombinime të kuqe me të bardhë, ndërsa këtë seancë ka shtuar një aksesor për ta bërë look-un akoma më të veçantë.

Ndërkohë në seancën e fundit ranë në sy pantallonat e bardha ku kishte harruar të mbyllte zinxhirin e pantallonave.