Disa kohë më parë këngëtari i njohur Kastro Zizo i dha fund lidhjes së tij me prezantuesen nga Kosova, Erleta Hotin.

Por nga lidhja e tyre ata kanë një vajzë të quajtur Nia, për të cilën Kastro është interesuar në mesazhet me Erletën para disa ditësh.

Mirëpo Erleta i është përgjigjur keq këngëtarit, duke i thënë se nuk ishte postiere dhe më pas e ka publikuar bisedën për ndjekësit e saj.

“Çfarë deshe ti zotni?”- e pyet ajo Kastron.
“S’desha ndonjë gjë të madhe, me pyet si je ti dhe Nia”- ja ka kthyer këngëtari.

Krahaso fotos së saj Erleta shkroi me ironi:

“Dashuria e babes ndaj vajzes se tij: Me rendesi pjesemarrja ne pyetje.”

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook