Modelja dhe prezantuesja e emisionit “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthela ka “sulmuar” meshkujt shqiptarë.

Ajo ka publikuar në InstaStory një thënie të shkrimtarit, Albatros Rexhaj, që i dedikohet meshkujve shqiptarë.

Sipas thënies, meshkujt shqiptarë janë të gatshëm të rrezikojnë jetën kur bie fjala për seks, por ndërkohë bëjnë shenjtorin duke të lodhur me leksione mbi moralin se si duhet të jetë një femër.

“E vërtetë”, shkruan Kejvina, duke lënëtë kuptohet se ajo është dakord me këtë shprehje.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook