Gig Hadid nëpërmjet disa fotove ka uruar Zayn Malik në ditëlindjen e tij, por përpos urimit të veçantë, fansat kanë vënë re dhe tatuazhin e syve të modeles, në trupin e këngëtarit.

Zayn Malik ka festuar së fundmi ditëlindjen dhe në këtë ditë të të veçantë nuk kishte si të mungonte urimi nga e dashura e tij, Gigi Hadid e cila ka zgjedhur ta urojë me anë të disa postimeve në Instagram.

“E dua këtë njeri më shumë sesa mund ta shpreh me fjalë dhe frymëzohem nga qëllimi i tij për të qenë dhe për të bërë më mirë çdo ditë. Gëzuar ditëlindjen Zayn im. Jam krenare që jam krah teje”, shkruante Gigi.

Mirëpo në një nga postimet e modeles, fansat kanë vënë re tatuazhin në kraharorin e Zayn dhe të gjithë po flasin për të pasi shihet se këngëtari ka vizatuar sytë e Gigit.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”840″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook