Protestës së demokratëve që po zhvillohet përpara ministrisë së Brendshme, ku kërkohet dorëheqja e ministrit Xhafaj, pas publikimit të një audiopërgjimi ku thuhet se vëllai i ministrit komunikon me një trafikant, i është bashkuar edhe një emër i njohur i showbizzit shqiptar.

Bëhet fjalë për reperin Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, i cili është parë në protestën e demokratëve.

Së bashku me protestuesit janë bashkuar edhe deputetë të Partisë Demokratike, si dhe zyrtarë të lartë të kësaj force politike.

Për të maPër të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook