Ajo është një nga këngëtaret më të njohura të të gjithë trevave shqiptare, e cila ka një karrierë të gjatë në muzikë.

Po flasim Gjyste Vulaj, e cila ka befasuar fansat me një fotografi.

Gjyste Vulaj ka shtangur fansat me publikimin e një fotografie të çuditshme që nuk e kemi parë asnjëherë më herët në profilin e saj.

Në foto ajo shihet duke puthur një femër, por ajo nuk ka sqaruar se kush është ajo. Me sa duket në foto, ajo është në prapaskenë të ndonjë koncerti të saj dhe ajo duhet të jetë ndonjë fanse e Gjystes.

“Ups!! Puthja e par nga nje femer , Ma vodhi puthjen, but its ok.)”, shkruan këngëtarja në përshkrimin e fotos së publikuar në “Facebook”.

Ajo që i ka befasuar fansat është fakti që këngëtarja është e martuar dhe ka dy fëmijë.