Stilistët kanë krijuar modele të ndryshme kostume banje për këtë vit, që nuk qëndrojnë larg vëmendjes, por më e përfolura mes tyre është ajo e markës Agent Provocateur.

Më herët gjatë vitit, marka u bëri përshtypje blerësve me prerjet ekstreme, dhe tashmë po mahnit fansat me modele të reja.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1482″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook