Ikona e modës dhe Instagramit, Kim Kardashian, sot mbush 39 vjeç.

Megjithëse nënë e katër fëmijëve, ylli i “reality show” sa vjen dhe duket më në formë dhe nuk duket se ka ndërmend të ndalet as me zhvillimin e bizneseve të saj.

Në galerinë e mëposhtme do mund të shihni disa nga fotografitë  e saj më seksi.