Një pervers në Kenya u lut t’i falnin jetën, pasi u kap duke përdhunuar lopën e fqinjit.

Një turmë e inatosur vunë poshtë John Mwaura, i cili tha se ‘ngacmoi’ lopën sepse ndihej i vetumuar dhe kishte frikë të kryente marrëdhënie me gratë, pasi i ruhej AIDS-it.

Kjo është hera e pestë që një zoofil kapet duke ‘sulmuar’ një lopë në fshatin e Murunuyu.

“Mos më vrisni”, është lutur ai para turmës ‘së etur’ për gjakun e tij.

“Më lini t’ju jap pjesën time të tokës, si shpagim për lopën. Gjithnjë bëj seks me lopën, pasi kam frikë të kryej marrëdhënie me vajzat, sepse ato mund të më infektojnë me HIV”, u shreh ai.

29 vjeçari shtoi: “Nuk është hera e parë për mua. Kam bërë seks edhe me katër lopë të tjera. Ju lutem për mëshirë.”

I tmerruar, Mwangi kapi Mwaura-n me pantallonat e ulura poshtë gjatë momentit të ejakulimit.

Fshatarët nisën t’i gjuanin me shkopinj dhe gurë dhe e dërguan në stacionin e policisë, ku akuzohet tani për ‘kafshëri’.

Pastori vendas Jeremiah Mbuthia mendon se një sjellje e tij është si rezultat i ‘gjendjes jo të mirë mendore.”

Ai shtoi: “Një njeri normal do luftonte për gruan e tij, jo për një lopë, siç bëri Mwaura.”

Mwaura pritet të shpallet fajtor për ‘akt seksual jo i natyrshëm.”

Që nga fillimi i vitit, ky është skandali seksual i pestë me kafshët në Kenya.

LEXO EDHE:  Ky është babai shqiptar që përdhunoi e la shtatzënë vajzën e tij në Greqi

Në mars, policët shpëtuan një burrë nga një turmë e cila e akuzonte për përdhunimin e dy deleve të cilat ngordhën pak kohë më pas në Kabomo.

Dhe vetëm dy javë më parë, një 35 vjeçar u burgos për përdhunimin deri në ngordhje të dy dhive të mamasë së tij në Kinyai.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1659″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook