Anna Chernova, është një prej femrave që pa dyshim i vë “flakën” instagramit.

Modelja ruse 31-vjeçare, që përdor pseudonimin Anella Miller, është ndër më të ndjekurat kohët e fundit, falë edhe formave të saj perfekte, të cilat i ka zbuluar edhe për fansat.

Trupi i saj është përfekt me përmasa: 84-61-96. Natyrshëm ajo është një nga ato që do ta zbukurojnë edhe më shumë Botërorin përgjatë muajit në vazhdim dhe ajo mbështet skuadrën e saj të vendlindjes, Rusinë, që Botërorin e nisi me një fitore në goleadë.

Më poshtë mund të shihni një galeri me fotot më të mira të ruses Anna Chernova:

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook