Balerina e njohur Klaudia Pepa është padyshim në qendër të vëmendjes nga mediat.

Ajo po e shfrytëzon mjaft mirë këtë gjë duke qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke publikuar foto mjaft seksi dhe provokuese, që tërheqin menjëherë vëmendjen e fansave.

Klaudia Pepa sot ka publikuar një foto ku shihet pranë një muri pa sutjena dhe me një fustan rozë.

Nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit e saj ndër të cilat në sy bjen ngacmimi që i bën një komentues duke i thënë: “O motra ta vë pak dorën tek cica?”.

Klaudia ka befasuar me pëgjigjen e saj duke e lënë komentuesin pa fjalë. “Do të të pëlqente, por nuk mundesh”, i përgjigjet balerina e famshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”489″ sortorder=”4737,4728,4729,4735,4730,4731,4732,4733,4734,4736,4738″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook