Të gjithë e kemi parë filmin ose kemi dëgjuar e lexuar për “Kumbarin”.

“Godfather” është një nga filmat më të njohur të kinematografisë klasike amerikane dhe në të flitet për kryetarin e një familjeje kriminele në Nju Jork, dhe djalin e tij që merr përsipër punët e familjes.

Por, ajo që bie në sy në film është macja e shefit të familjes mafioze. Mirëpo mesa duket edhe në Tiranë e kemi një “Godfather” (kur vjen puna te macja kuptohet). Presidenti Meta ka publikuar një foto me macen e tij , Sasha, ku duket njëlloj si “Kumbari”.

Ai përshëndet Ermal Mamaqin me shkrimin krahas fotos, si dhe të gjithë ndjekësit e tij.

 

 
Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook