Përgjithësisht reperët njihen për jetën e rrezikshme që bëjnë.

Sherre, aventura të ndryshme me policinë , arratisjet, ‘diss-et’ ndaj njëri-tjetrit etj…

Një ndër emrat më të diskutuar në media dhe në rrjetet sociale është edhe Stresi.

Arkimedi është goxha aktiv në rrjetet sociale saqë shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta.

Së fundmi, ai publikoi në InstaStory një foto, përmes së cilës ka treguar se fle me revole poshtë jastëkut.

“Natën fle më mirë kur e kam hekurin pranë”, ka shkruar ai në mbishkrimin e fotografisë.