Ish kryeministri Sali Berisha dhe kryeministri Edi Rama, gjate nje seance parlamentare, ku eshte debatuar ne lidhje me ceshtjen e CEZ. /r/n/r/nFormer Prime Minister Sali Berisha and Prime Minister Edi Rama, during a parliamentary session.

Ish-kryeministri Sali Berisha ka vijuar sulmet ndaj kryeministrit Rama në rrjetet sociale.

Kësaj here, Berisha ka zgjedhur një mënyrë të veçantë për të sulmuar kreun e Qeverisë, teksa merr shkas nga dita e Halloween-it.

Ish-kreu i PD-së i ka “uruar” festën e Halloween-t kryeministrit Rama me një autoportret.

“Siçiliste, ju uroj Halloween-in me nje autoportret te Kallam Deshtakut!”, shkruan Berisha në “Facebook”.