Elseid Hysaj, është rikthyer në Shqipëri për t’u vënë nën urdhrat e trajnerit Panuçi.

Hysaj po përgatitet për ndeshjen miqësore me Norvegjinë, ndaj dhe futbollisti është rikthyer sërish në Shqipëri.

Shkodrani është parë dje në qytetin e Durrësit duke udhëtuar me makinën e tij superluksoze, një “Lamborghini” që kushton rreth 200 mijë euro.

Pas gjobës së përfolur të marrë në qytetin e tij të lindjes, mbrojtësi i djathtë i Napolit është kujdesur që mjetin e tij ta parkojë në hapësirat e lejuara të qytetit bregdetar.

hysaj-3-470x287

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook