Luana Vjollca është një nga vajzat më seksi të showbizzit shqiptar dhe një fakt të tillë e tregon shpesh edhe në fotografitë që publikon.

Së fundmi moderatoren e shohim të veshur me një fustan të ngushtë me lule i cili i nxjerr në pah linjat e saj seksi.

Me pamje nga oborri e duke vënë në pah linjat trupore ajo thjeshtë shkëlqen.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook