Pa dyshim që Luana Vjollca është një nga femrat më tërheqëse dhe më të bukura në Shqipëri. 

Këngëtarja dhe moderatorja bukuroshe çdo ditë e më tepër po konfirmon se është “Mbretëresha e Instagramit”.

Këngëtarja, e cila pak javë më parë mbushi 26-vjeçe, ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, duke publikuar fotografi të ndryshme nga pushimet, duke i “çmendur” dhe fansat e saj me format perfekte fizike që posedon, të cilët mezi presin që ajo të postojë sërish.

Si gjithmonë e veshur me stil, joshëse dhe tërheqëse, në një foto të publikuar në Instagram pak ditë më parë, Luana thyeu një rekord duke arritur një milionë klikime në një foto.

Por surprizat prej saj duket se nuk kanë të ndalur. Çfarë ka bërë kësaj here këngëtarja joshëse?

Pas arriti një milion klikime në një foto, Luana, e cila numëron 889 mijë ndjekës në Instagram, ka thyer një tjetër rekord duke dëshmuar se nga ajo mund të presim gjithçka.

Së fundmi, Luana ka arritur një tjetër sukses duke arritur të marrë mbi 13 milionë klikime në 7 ditët e fundit në fotografitë e saj në Instagram, gjë të cilën nuk e ka arritur asnjë nga VIP-at në Shqipëri duke dëshmuar se ajo është “Mbretëresha” e këtij rrjeti social në vendin tonë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook