Me rastin e Halloween-it, Luana do të vishet si një Hirushe dhe të ftuarit e tjerë në studio do të kenë kostume të ndryshme në kuadër të 31 tetorit.

Moderatorja ka lajmëruar në profilin e saj në Instagram se në puntatën e radhës do të ketë edhe një surprizë.

Luana ka ftuar në emisionin e saj këngëtarin me famë botërore, Pitt Leffer, i cili është anëtar i grupit “Havana”.

Të gjithë e njohim Leffer me hitin e tij të famshëm “I lost you”.

“Nesër, për herë të parë në Shqipëri dhe ekskluzivisht në “Shiko kush Luan”- shkruan Luana duke zbuluar emrin e këngëtarit.