Pas angazhimeve të shumta në projekte muzikore, koncerte dhe së fundmishumë stërvitje në palestër, mesa duket Noizy ka gjetur pak kohë edhe për tu relaksuar.

Vetë reperi, ka postuar një video në ‘Instastory’, ku tregon se po kalon kohë me një princeshë siç e quan vetë Noizy, mbesën e tij Prayla.

Teksa ndodhet në një prej makinave të tij luksoze, ai ka treguar se si e vogla e familjes ka filluar të flasë.

Në videon e publikuar nga , e ëmbla Prayla dëgjohet të thotë “Ciao”.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1146″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook