Një makinë policie ka devijuar jashtë rruge duke rënë në kanal. Ngjarja ka ndodhur ditën e sotme në Klos.

Mësohet se nga ngjarja nuk ka të lënduar në njerëz, gjithashtu dhe mjeti nuk ka pasur shumë dëmtime.

Nuk është mësuar akoma nga efektivët e policisë arsyeja se pse mjeti përfundoi në kanal.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”529″ sortorder=”5136,5135″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook