Avionë privatë, zgjedhja e tre supermakinave dhe dhurata një Mercedes, kjo është jeta e fëmijëve të pasur të Ankarasë.

Të rinjtë e pasur nga kryeqyteti turk postojnë foto nga jeta e tyre nga makinat luksoze, udhëtimet ekzotike, veshjeve firmato dhe ushqimeve të shtrenjta në një llogari të re në Instagram.

“Kjo është ajo që bëjnë fëmijët e pasur”, shpjegohet në faqen e Instagram.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1532″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Show slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook