Ato janë pa dyshim që dy motrat më të famshme dhe më të komentuara në showbizzin shqiptar. 

Po flasim për motrat Vjollca, ku për njërën prej tyre sot është një ditë e veçantë.

Moderatorja sportive, Marina Vjollca feston sot 28-vjetorin e lindjes. Me rastin e ditëlindjes së motrës, Luana i ka bërë një urim epik “alla shqiptar” Marinës.

Teksa ka postuar në profilin e saj në Instagram një foto në bregdet me Marinën, ku të dyja shkëlqejnë, Luana shkruan me shaka: “M’u rrit motra, m’u bë burrë! Birthday girl”.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook