Rruga Kukës-Shishtavec ka mbetur e bllokuar sot, si pasojë e një shembje të një masivi shkëmbor.

Një shembje e një masivi shkëmbor mbi rrugën Kukës-Shishtavec, ka mbajtur të bllokuar këtë aks për mbi një orë.

Automjete dhe njerëz kanë shpëtuar pa dëme, megjithëse rreziku ka qenë i madh për ta gjatë shembjes së shkëmbit.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1046″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook