[ngg_images source=”galleries” container_ids=”547″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Foto nga bukuroshja seksi 30 vjeçare,Lauren Goodger, në një nga plazhet e Dubait.

Lauren njihet dhe për format e saj të bollshme e cila mahnit në fotot e bëra publike ku ajo po kalonte pushimet në Dubai.

Ylli që ka qenë pjesë e “TOWIE”, ka shfaqur dëshirën për fitnes kohë më parë, dhe rezultatet duken mjaft mirë në trupin e saj.

Bukuroshja shihet e veshur me bikini të kuqe, tepër provokuese ku del në pah gjoksi dhe vithet e saj bombastike.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook