Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar.

Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta.

Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun.

Dhe sot për herë të parë ajo ka prezantuar mamanë e saj me anë të një foto në Instastory.

Modelja e ka uruar publikisht mamasë së saj për ditëlindje duke i dedikuar një postim shumë të ëmbël.

“Gëzuar ditëlindjen mamasë time të mrekullueshme dhe shoqes time më të mirë. Përqafimi yt plot dashuri është vendi më i mirë në botë për mua. Qoftë dita jote e ndritshme dhe plot gëzim.”- shkruan Kejvina krahas fotos së mamasë së saj.