Marina dhe Luana Vjollca kanë vendosur t’i kalojnë ditët e para të 2020 në Dubai, duke ju larguar klimës së ftohtë dhe lodhjes nga angazhimet e përditshme.

Dy moderatoret e njohura shoqërohen nga dy partnerët e tyre, Getoari dhe Krenari.

Dhe sigurishtë duke qënë se të dy moderatoret janë shumë aktive në rrrjetin social Instagram nuk kanë munguar as fotot nga pushimet e tyre.

Por ditën e djeshme Marian ka ndezuar rrjetin me foton e publikuar.

Ajo shfaqet pranë bashkëshortit të saj me një fustan velevet blu të thellë, e çara e të cilit shkon deri në pjesën intime.

Paraqitja e saj sensuale bëri që  komentet pozitive të jenë të pafundme për moderatoren.

View this post on Instagram

💜

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on