Fotot e fundit të publikuara nga modelja Kejvina Kthella kanë ndezur rrjetin.

Ajo gjithmonë kujdeset që të nxjerrë në pah linjat e saj trupore. Por fansat e kanë sulmuar në këto foto me bikini.

“Mir që ke b*th, se tru ke munges të theksuar”, i shkruan ai. Ndërkohë modeles nuk i ka kaluar pa vënë re ky koment dhe ka vendosur që t’i përgjigjet: “Shum problem e kam ket pjes ke te drejt. Po ti qe je i zgjuar me sa pal tru komenton?”.

Kjo nuk është hera e parëm që Kejvina përplaset me fansat. Madje shpesh herë ajo ka bllokuar opsionin e komenteve për fansat.