Modelja provokon me foton përballë pasqyrës, ajo ka postuar foto të saj në “Instastory”, duke treguar tatuazhin. 

Ndërkohë që shumë modele janë të fiksuara me trupin e saj, Ashley Graham modelja “plus size” spikat për kurajën dhe mesazhet inspiruese që jep duke bindur vajzat e reja ta duan trupin e tyre.

Por së fundmi ajo ka zbuluar diçka që se kemi parë ndonjëherë…modelja ul mbathjet dhe zbulon tatuazhin në pjesën intime..

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook