Ditët e fundit është përfolur për një ndarje mes djalit të ish deputetes së PD Jozefina Topalli, Genar Topalli me moderatoren e njohur Eva Murati.

Por ndonëse lajmi bëri xhiron e mediave javën që lamë pas, moderatorja u detyrua të reagojë përmes një postimi në rrjetet sociale se kjo nuk është aspak e vërtetë dhe ata vijojnë të jenë së bashku.

Gjithsesi duket se ky lajm ka dhënë efektin e vet. Eva Murati ka postuar një Instastory tjetër ku tregon se vëmendja e tepruar këto ditë i ka shërbvyer për mirë.

“Plus 3000 followers për 24 orë. Definitivisht duhet të filloj t’i provokoj vetë portalet hahaha”, ka shkruar ajo.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1493″ sortorder=”14214,14212,14213,14211,14215″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook