Këngëtarja Morena Taraku është e njohur për fotot provokuese.

Ajo është dhe një nga më të komentuarat e showbizit shqiptar. Çdo foto e publikuar prej saj, pushton mediat rozë në vend.

Ditën e djeshme ajo ka publikuar një foto në Instagram teksa pozon, me këmbë të hapura dhe dorën lart.

Morena duket shumë seksi me xhinse dhe bluzën e shkurtër dhe transparente.