Motrat e njohura kosovare, Nora dhe Era Istrefi kanë vendosur që t’i kalojnë bashkë pushimet këtë vit.

Të dyja bashkë janë duke i kaluar pushimet në Turqi. Dihet se të dyja nuk takohen shpesh gjatë vitit, pasi Era po zhvillon karrierën e saj jashtë vendit.

Ato nuk takohen shpesh gjatë vitit pasi karriera e Erës është shtrirë jashtë kufijve.

Motrat Istrefi janë rikthyer në qendër të vëmendjes të mediave rozë pasi kanë publikuar disa foto në Instagram, ku shfaqin format e tyre perfekte fizike.

Pavarësisht se Nora ka lindur fëmijë, ajo vazhdon ti ruajë format e saj joshës, ndërkohë që Era pritet të sjellë një hit ndërkombëtar në bashkëpunim me reperin e njohur amerikan, French Montana, këto ditë.