Oriola Marashi pa dyshim është një nga modelet shqiptare më të komentuar të showbizit si për jetën private ashtu dhe për shkak të fotove të nxehta që publikon në Instagram.

Kështu bëri dhe me foton e fundit që ka ndarë me ndjekësit ditën e djeshme,e shfaqur me një make up prefekt dhe me një fustan nate të gjithëve u shkuan sytë te gjoksi i saj pasi e kishte zbuluar më shumë se zakonisht.

Komentet për foton ishin të shumta për modelen, por ajo qëra më shumë në sy ishte komenti i të ëmes së Oriolës, Xhoi Jaka.

‘Yyy bukuroshe mamit, flokë arta ime ti. Love’kishte shkruar në koment Xhoi.