Disa nga personazhet më të dashur për publikun, nga bota e filmave, muzikës dhe sportit, i kemi njohur kur ata janë bërë të famshëm

Edhe pse më parë kanë pasur flokë, ata njihen nga të gjithë si “tullacë”, pasi të tillë janë aktualisht dhe kanë qenë në kohën kur i ngjitën shkallët e karrierës duke u njohur nga të gjithë ne.

E keni menduar se si do të dukej me flokë aktori i njohur i Hollywood Vin Diesel, këngëtari Pitbull apo basketbollisti Michael Jordan?

Ju ftojmë të shfletoni galerinë e mëposhtme për të parë se si këta personazhë të njohur botërorë që janë “tullacë”:

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”913″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook