Këngëtarja shqiptare Anjeza Branka, është mjaft e komentuar për pozat provokuese që publikon herë pas here në profilin e saj, “Instagram”.

Disa minuta më parë Anjeza i ka vënë flakën rrjetit me një foto të publikuar në profilin e saj.

Këngëtraja ka pozuar me një fustan të shkurtër, të hapur në pjesën e gjoksit dhe me mëngë të gjëra e të varura.

Ajo ka ekspozuar këmbët e nxira në ngjyrë çokollate dhe në foto dallojmë se këngëtarja nuk ka veshur fare të brendshme, gjë që me siguri i ka çmendur ndjekësit e saj.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook