Nuk është e pazakontë që çdo njëriu të paktën njëherë në jetë t’i ketë ndodhur që të ketë zgjedhur berberin dhe parukieren e gabuar dhe rezultati me të cilin është përballur ka qenë sikleti.

Në fotogalerinë e mëposhte do t’ju paraqesim disa nga modelet më qesharake të flokëve që mund të keni parë ndonjëherë.

Ju sigurojmë që pasi do të shkriheni së qeshuri kur t’i shihni…

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook