Edhe pse nuk është shumë e njohur, Istriva Gava mund të cilësohet si gazetarja më seksi e momentit në Shqipëri.

Ajo ka tërhequr mjaft vëmendjen në rrjetet sociale, duke u kthyer në një “fenomen”, kjo falë formave të saj vërtetë bombastike.

Vajza seksi punon në fushën e medias dhe njihet si “gazetarja seksi” nga Elbasani që po çmend meshkujt me format e saj.

“Shumicën e fotove e bëj vetë”, tregon Istriva, e cila nuk ka pse të ketë zili as vetë Kim Kardashianin.

Shumë shpejt, Istriva mund të kthehet në një prej femrave më të përfolura në showbizzin shqiptar.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1052″ sortorder=”10035,10036,10050,10037,10038,10039,10040,10041,10042,10043,10044,10045,10046,10047,10048,10049″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook