Modelja joshëse dhe me famë ndërkombëtare nga Sllovakia, Martina Stetiarova, jo vetëm që vazhdon të shkëlqejë në sfilatat e modës, por edhe në rrjetet sociale.

Por bukuroshja sllovake përveç modës, ka pasion edhe futbollin.

Martina është tifoze e zjarrtë e skuadrës së Milanit teksa dashurinë e saj për klubin “kuq e zi” e shpreh shpesh edhe në rrjetet sociale.

Format e saj të shkëlqyera fizike dhe asetet e saj bombastike do t’u lënë vërtetë pa fjalë.