Reperi shqiptar Rigels Rajku, i njohur ndryshe si Noizy, është një prej reperëve më të suksesshëm shqiptarë.

Këngët e tij kthehen gjithmonë në hite dhe postimet e tij në Instagram nuk kalojnë asnjëherë pa u komentuar.

Me siguri që të gjithë fansat e tij të shumtë, por jo vetëm, e kanë vënë re fiksimin e tij për divën e muzikës botërore, Rihanna.

Ai i komenton shpesh asaj në foto të ndryshme në Instagram, duke e quajtur edhe “nuse”.

Por veprimi i fundit i Noizyt i ka habitur të gjithë fansat. Ai ka publikuar në profilin e tij në Instagram, një foto të Rihannës, duke i uruar të gjithë fansave natën e mirë.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook