Me siguri do mendoni se është Photoshop, por gaboheni!

Bes Kallaku mesa duket e ka gjetur sozinë e tij dhe është çuditur po aq sa ne.

Thuhet se çdokush ka të shpërndarë nëpër botë sozitë e tij dhe është me të vërtetë shumë interesante t’i shohësh e ta dish se ku janë. 

Mund të ketë shumë të tjera, por sozia më e ngjashme e Bes Kallakut ndodhet në Poloni.

Është vetë aktori shqiptar i cili ka publikuar në ‘Instagram’ foton e një personi i cili i ngjan shumë dhe shkruan: Nuk kam pa ngjashmëri më madhe, nuk osht Photoshop”.

Dhe po të bëni një kërkim të shpejtë në Google, do të shihni se personi në fjalë ekziston me të vërtetë dhe nuk ka vend për photoshop.

kallaku.png

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook