Pa dyshim që Oriola Marashi, është një nga modelet më të komentuara në mediat dhe rrjetet sociale në Shqipëri, kjo për shkak të formave joshëse që posedon, por dhe nga fotot provokuese që poston.

Por a e dini se si duket ajo jashtë Instagramit?

Oriola është fotografuar gjatë pushimeve të saj në Dhërmi, ku ndodhet së bashku me disa shoqe.

Në fotot e publikuara, modelja shfaqet e veshur me rroba banjo të zeza dhe lejla, me lëkurën e nxirë, teksa rregullon shezlongun.

Gjithashtu këto fototregojnëse format perfekte modeles shqiptare nuk janë aspak falë fotoshopit.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1631″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook