Në ditët e nxehta që ofron vera, pishinat janë zgjidhja më e mirë për të freskuar trupin dhe idetë!

Ja disa nga pishinat më të ‘çmendura’ në botë, atje ku natyra ndërthuret në mënyrë impresionuese, po aq edhe të frikshme, duke ju dhuruar shplodhje e pamje të jashtëzakonshme.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1598″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser” ajax_pagination=”0″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook