Ish-kryeministri Fatos Nano ka denoncuar publikisht një individ, të cilin e cilëson “shpellar”, pasi përdor identitetin e tij në rrjetet sociale.

“Mos bini pre e këtij mashtruesi që flet nën emrin tim”, shkruan Nano ndër të tjera.

Reagimi i plotë i Nanos
Një “Shpellar” që hiqet si #fatosnano, tenton të përdorë figurën dhe emrin, por gjithmonë e kam thënë që nuk kam pasur adresë Facebook. Për më tepër po postoj disa foto të cilat ky personi në fjalë ka folur në emrin tim. Bëni kujdes mos bini prehë e mashtrrimeve… Me respekt #fatosnano.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook