Oriola Marashi është shfaqur tepë seksi në foton e fundit të postuar në Instagram, duke ngjallur menjëherë reagime.

Kjo për shkak të përshkrimit që ajo ka lënë krahas fotos, duke u cilësuar si ‘sfidë’ për të gjitha femrat.

“Toto im është më e mirë se toto juaj”, shkruan Oriola dhe siç dihet tashmë, fjala “Toto” vjen nga vendet afrikane dhe i referohet organit gjenital të femrës.

Kjo fjali është bërë shkak që në foton e Oriolës të ketë reagime të shumta e komente jo vetëm nga djemtë, por edhe nga vajzat.

Një rast i tillë i ngjashëm ishte edhe me këngëtaren Enca, e cila tha se organi i saj është shumë i mirë, saqë ajo thërret emrin e saj gjatë seksit.

Për të marrë lajmet e fundit të “DuaLajm.com”, ndiq edhe faqen tonë në Facebook