Prej ditësh në rrjetet sociale qarkullon lajmi se moderatorja Arbana Osmani është ndarë nga bashkëshorti i saj, pas një lidhjeje martesore 16 vjecare.

Po ashtu thuhet se ai është larguar fare nga Shqipëria drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Vetë Arbana ka preferuar të mos reagojë ndaj këtyre pretendimeve, e as ndaj kritikave që i janë bërë për emisonin.

Dhe së fundmi Arbana është dukur për “7 palë qejfe” pasi është shfaqur duke kënduar e kërcyer në ditëlindjen e njërës prej prej bashkëpunëtoreve të veta.

Këto pamje u shpërndanë në media, por Arbana nuk i mbajti shumë në Story dhe i fshiu pas disa orësh.

Nuk dihet arsyeja se pse Arbana i ka fshirë.